Pianistide suvekool

23.-26. augustil sõidavad noored Hiiumaa pianistid Tallinna, et osa võtta pianistide suvekoolist Tallinna Muusikakeskkoolis.

foto: Olesja Voronjuk

Suvekoolis toimuvad:

-lahtised tunnid, mida viivad läbi TMKK pedagoogid Martti Raide, Kai Ratassepp, Age Juurikas, Mariin Gill, Johan Randvere

-improvisatsioonitunnid, õpetaja Diana Kiivit

-kontserdid ja põnevad kohtumisõhtud meie väljapaistvamate pianistidega.

Suvekooli sõidavad õp. Olesja Voronjuk oma õpilastega: Helga Kaibald, Heidi Kirsi, Anni Hiiemets, Linda Lisete Kopli, Heti Kaibald, Anni Pauliine Kopli ja Elisabeth Vannas ja õpetaja Ellen Takkin õpilastega: Mia-Marie Malk, Carmen Cassandra Kärtner.

Soovime edu, julgust ja rõõmu! Väike naljalugu Helgaga:

Helga: “Mul oli rahulik öö”….Raili: “Mis mõttes?”Helga: “No.. must pilt jooksis silmade ees terve öö, hirmsaid unenägusid ei olnud ühtegi”. Loodame, et see rahulik/must pilt jookseb ka pianistide suvekoolis, kus tuleb ühiselamus ööbida mitu ööd. Suvepalad voolis ta sõrmedesse ja õhin pealinna minemise ees suur. (muidugi suurema õe ja õpetaja julgestuse saatel )

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/pianistide-suvekool/