Õpetajad

Arvo Haasma  viiul 56656921 haasma[ätt]music.ee
Raili Kaibald solfedžo, laul 5211615 railikaibald[ätt]hotmail.com
Ulvi Tamm     muusikalugu56692488     ulvi.tamm@gmail.com  
Tarvo Nõmm vaskpillid ja kitarr                5043069tarvo.nomm@gmail.com
Siim Liik   flööt, plokkflööt   5232087   liiksiim[ätt]gmail.com  
Indrek Liit   akordion, klaver   56858811   indrekliit[ätt]gmail.com  
Mare Murumets   solfedžo   56298343   maremurumets[ätt]gmail.com  
Svea Pilvik   klaver   5299413 svea.pilvik[ätt]gmail.com  
Taavo Taelma   trumm     taavo[ätt]helikast.com
Ellen Takkin   klaver   56156869   ellen.takkin[ätt]gmail.com  
Olesja Voronjuk   klaver     olesja.voronjuk[ätt]hiiumaa.ee

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/opetajad/