Õppekorraldusest maikuus 2020

Lugupeetud lapsevanemad! Hetkeseis 5. mail 2020 a.

Seoses viiruse taandumisega on ka Muusikakoolil plaanis oma kevadiste tegevuste järk- järguline taastamine.
Õpetajate nimel saan küll öelda, et kõigil on sellest distantsõppimisest kõrini.
Kui kõik läheb nii, nagu me kõik usume ja loodame, avame maja uksed osaliselt aga ka rangelt 2+2 ohutusnõuetele vastavalt 18. mail.
Tegevuspõhist infot vastuseks küsimustele kes, kas, kus ja millal ei ole VEEL võimalik anda.
Proovin kodulehele saada hüpoteetilised kuupäevad selle nädala lõpuks, kui olen õpetajatelt tagasiside saanud.
Loodetavasti saame individuaaltundide ja väikeste rühmadega jätkata.
Võib- olla tuleb pisut aastalõpu hajutada tunniplaane, kuna näiteks teisipäev ja neljapäev olid selgelt õppeaastal kõige ülerahvastatumad.
Samuti leiavad loodetavasti aset väikesed klassisisesed õpilasõhtud väikese kuulajaskonnaga.
Kuna kool ja ka eksamite ( ülemineku- ja lõpueksamid) hulk on väike, siis arvan, et ka nende plaanipärane või ka plaaniväline sooritamine hiljemalt 6. juuniks ei tohiks meile üle jõu käia.

Lootusrikkalt
Arvo Haasma

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/oppekorraldusest-maikuus-2020/