Muusikalugu on kõikjal

Suur tänu muusikaloo õpetajale Ulvi Tammele!

Emadepäeval sõitis terve bussitäis ( 42) huvilisi Rahvusooper Estoniasse vaatama Mozarti ooperit “Võluflööt”. Ooperiga tutvutakse 3. klassi muusikatunnis. Kõigile oli loomulikult tuttav Öökuninganna aaria (osatäitja Elina Netshajeva). Samuti meeldis lastele Papageno osatäitja Rene Soom. Nagu inimesed on erinevad, nii olid ka erinevad arvamused lavakujundusest ja kostüümidest. Üldmulje oli aga kõigil hea. Täname Kärdla Muusikakooli ja Kärdla Põhikooli, kes aitasid bussitranspordi kulusid kanda.Suur tänu Ulvile ka õpilaste suunamise eest võtmaks osa Tallinna Keskraamatukogu veebiviktoriinidest. Mitmed muusikakooli õpilased pälvisid tänukirjad ning Arabella Mürk kiidukirja kõikide õigete vastustes eest. ( Mart Saar 140, Rudolf Tobias 150)Muusikaloo vanemal astmel tuli sel õppeaastal loovtööna kirjutada kiri romantikult romantikule, kus tuli oskuslikult väljendada romantismiajastu heliloojad.

Suur tänu Ulvi, et õpilased ei õpi pelgalt klassiruumis.

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/muusikalugu-on-koikjal/