Kontserdisoovitus!

Kevadine kontsert “Siin oled kasvanud. Tasasel maal” on jätkuks jaanuaris toimunud kontserdile „Me hoiame nõnda ühte” ning on pühendatud Hiiumaa kirjanduse teema-aastale. Kontserdid sündisid mõttest tuua ühisesse mõtteruumi kokku lapsed, lapsevanemad, õpetajad ja vilistlased. Soovist mõista paremini ühiseid väärtusi, mis mõjutavad meie igapäevast olemist ja valikute tegemist.
Paul-Eerik Rummo ja Viiu Härmiga koostöös kõlavad kontserdil valitud luuletused.
Kohtuvad Kärdla Põhikooli Mudilaskoor, Kärdla Põhikooli tütarlaste ansambel, Kärdla Kammerkoor (naised) ja Kärdla Muusikakooli õpilased ning õpetajad, vilistlased ning lapsevanemad.
Kontsert liigub läbi erinevate osade, mis äratab kuulajas kevadiselt helge meeleolu, aga pöörab tähelepanu ka sellele, kui suur kaal võib olla sõnadel, mida ütleme või ütlemata jätame.
Kontserdi keskpunktiks on sõpruse ja nalja olulisus iga inimese elus.
Koos otsitakse vastust küsimusele: „Kus on su rahu ja tasakaal?” ning õpitakse hindama igat kordumatut hetke, mis meile antakse.
Kontsert sobib kuulamiseks kõigile, aga eriti hästi lastele ja noortele ning kõigile lapsevanematele, kellel on soov oma laps muusikat õppima suunata.

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/kontserdisoovitus-9/