Kärdla Muusikakooli õpilased õpivad ja mängivad ka suvel

26.-29. juunil toimus Haapsalus 28. keelpillimängijate suvekursus. Osalejaid oli Tallinnast, Hiiumaalt, Lääne-Virumaalt ja Haapsalust. (kokku 21) Õpetajateks Sanna- Kaisa Ruoppa ( tšello, Soome), Taimi Kopli( viiul, Haapsalu mk) ja Ingrid Arro (viiul, Haapsalu ja Kärdla mk) ning dirigendiks Lehari Kaustel (Haapsalu mk). Kolme päeva jooksul mängiti pilli vaheldumisi sportlike mängude ja ujumisega. Lühikese ajaga saavutati väga hea tulemus ning juba 28.06 õhtul esineti kontserdiga Haapsalu muusikakooli saalis. Kursuse lõppkontsert 29.06 oli ühtlasi Haapsalu Valgete Ööde festivali päevane kontsert. Kontsertidel kõlas muusika Händelist Presley´ni. Kursuse õnnestumisest andis tunnistust laste huvi järgmisel aastal toimuva kursuse kohta. Kõik lubasid taas kohtuda ning ka sõpru kaasa kutsuda.
Korraldajate eriline tänu kuulub lastevanematele, kes oma lapsed õpetajate kätte usaldasid.

Kärdla Muusikakool tänab õpetaja Ingridit, kes lapsed sellele teekonnale kaasa kutsus.
Siinkohal on tore välja tuua ühe lapsevanema tunne peale kuuldud kontserti:
“Seda tunnet on raske sõnadesse panna, kui 11 aastane poeg mängib esimest korda orkestris ja kontserdil! Mul on emana silmad nii märja koha peal, et pisarad lihtsalt voolasid. Rõõmupisarad.”
( Kristel Peikel)
Fotod: Kristel Peikel
Kärdla Muusikakooli esindus: Adeele Reeth Kuusk, Arabella Mürk, Karoliine Mürk, Johan Üksvärav.
Hiiumaad esindas ka Helje Ugami õpilane, kellega koos ühine foto mälestuseks tehti.

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/kardla-muusikakooli-opilased-opivad-ja-mangivad-ka-suvel/