Ilusat uut aastat!

2020/2021 õppeaastast on vajalik Kärdla Muusikakooli tundidesse registreerimine teha ka Hiiumaa valla huvihariduse registris. Huvihariduse register asub aadressil: https://hiiumaa.huviregister.ee/ Keskkonda saab sisse saab logida kasutades ID-kaarti või mobiil-ID. Esmakordselt huvihariduse registrisse sisenedes tuleb sisestada enda kontaktandmed. Seejärel valige üleval ääres asuvalt menüüribalt “Lapsevanem” ning sisestage oma lapse andmed. Seda saab teha valides nupp “Lisa uue lapse andmed”

Tundi registreerimine:

1) Üleval ääres asuvalt menüüribalt valige “Lapsevanem”;

2) Vajutage nupul “Pane laps uude õpperühma”. Nupp asub lapse nime all;

3) Valige tund R. T. nimeline Kärdla Muusikakooli loetelust vaadates ka õpetaja nime ; ( eriala, solfedžo ja muusikalugu, mis algab 3. aastal)

4) Vajutage nuppu “Pane laps sellesse õpperühma”. Kuni 3. klassini tuleb registreerimine teha pilli ja solfedžo tundidesse. Alates 3. klassist valige palun ka muusikalugu vastavalt grupile, kus teie laps käib.

Juhul kui õpilane enam huvitunnis ei osale, peab lapsevanem ka lahkumise huvihariduse registris kinnitama!Usun, et paljud on selle registriga juba tuttavad, kas kooli või mõne muu huvitunniosas.

Loodan ja soovin, et saate lapse ( lapsed) muusikakooli tundidesse ilma raskusteta registreerida ning saate teha seda lähiajal. Kui tehnilistel põhjustel ei ole võimalik last elektrooniliselt huvihariduse registris huvitundi registreerida, siis andke sellest märku railikaibald@hotmail.com või helistage 5211615.

Info registreerimise kohta on saadetud ka e- kirjana. Palun andke julgelt märku, kui kiri pole teieni jõudnud ning e- aadress vajab muutmist.

Suur tänu, kes registreerimise juba on teinud!

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/ilusat-uut-aastat/