Lapsevanemale

Õppemaksu ja pilliüüri arved saadetakse lapsevanemale e-kirjaga.  Kärdla Muusikakool tänab kõiki, kes tasuvad õppemaksu õigeaegselt.

Muusikakooli arvete tasumisega seotud küsimuste või pretensioonidega saab pöörduda Hiiumaa valla raamatupidaja Kulla Nabi poole.

E-post: kulla.nabi@hiiumaa.ee

Õppemaksu ja pilliüüri tasumise rekvisiidid

Saaja: Hiiumaa Vallavalitsus

Konto:

Swedbank   EE692200221068460924

SEB                 EE651010220267833220

Coop Pank   EE494204278618221106

Summa: …..

Selgitus: Lapse nimi, muusikakooli õppemaks (ja pilliüür)

Õppemaks

Õppemaksu tasutakse õppeperioodil septembrist maini st. õppemaksu tasutakse 9 kuud aastas. Õppemaksu tuleb tasuda jooksva kuu jooksul. See tähendab, et septembri õppemaks tuleb maksta enne septembri lõppu.

Õppetasu muusikakoolis 2024/2025:

Põhiõpe ( Süvaõpe ja tavaõpe) 25.-

Rühma eelkool 15.-

Pilliga eelkool 25.-

Solistiõpe 25.-

Solistiõpe lisapilliga 35.-

Koorilaul: tütarlastekoor ja poistekoori saab astuda avalduse alusel.

Pilliüür

Pilliüüri tasuvad need õpilased, kes kasutavad muusikakooli pille. Pilliüüri tuleb tasuda 12 kuud aastas ja pilliüür on 4 eurot kuus. Laenutustingimused on leitavad dokumentide alt.

Püsikorraldus

Selleks, et õppemaksu ja pilliüüri õigeaegne tasumine ei ununeks, on mõistlik kasutada internetipanga püsikorraldust.

Pilli- ja ruumirent

Pillirent on mõeldud kõigile, kes ei ole Kärdla Muusikakooli õpilased. Tasu on kokkuleppel direktoriga, olenevalt pilli maksumusest ja kasutuse ajast.

Kärdla Muusikakool rendib välja ruume. Ruumirendi hinnakiri on leitav DOKUMENDID all.

Kõik pillid antakse välja lepingu alusel, mille allkirjastab täiskasvanu.

Igavene link sellele artiklile: https://kardlamu.edu.ee/lapsevanemale/